O MNIE

Interesuje Cię profesjonalna współpraca?

Napisz do mnie lub zarezerwuj spotkanie. Zobaczysz, że warto mi zaufać

Bo liczą się szczegóły

Do zauważenia krzywej ściany czy pęknięć na suficie nie potrzebujesz inspektora. Jednak wiem, że wiele usterek jest dokładnie ukrywanych przez ekipy budowlane. Co więcej, z racji doświadczenia, dokładnie wiem, gdzie najczęściej je ukrywają i wiem też, jakie błędy są najczęściej popełniane. Jeżeli boisz się, że drobna usterka, której nie jesteś w stanie wykryć, może za jakiś czas narazić Cię na gigantyczne koszty to… masz rację. Dlatego właśnie jesteś na tej stronie – pozwól że powiem Ci pokrótce, dlaczego mnie potrzebujesz:

Nie musisz wierzyć mi na słowo – sprawdź opinie tych, którzy mi zaufali.

Co konkretnie zyskasz na naszej współpracy?

Dostępność

Jestem do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji zlecenia, także po jego zakończeniu. Możesz na mnie liczyć – zawsze doradzę Ci najlepsze rozwiązanie. Zawsze pomogę wybrać najlepsze rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb.

Dokładność

Dokładność to moje drugie imię. Jestem wyjątkowo skrupulatny w swojej pracy – nie pominę nawet najdrobniejszej usterki. Dla Ciebie to pewność i bezpieczeństwo. No i, co ważniejsze, uniknięcie przyszłych kosztów związanych z naprawami.

Zaufanie

Mam ponad 10 lat doświadczenia, na koncie 200 zrealizowanych odbiorów mieszkań i ponad 1000 wykonanych przeglądów. Liczby oraz pozytywne opinie mówią same za siebie, udowadniając dlaczego warto zaufać akurat mi.

Jakość i profesjonalizm

Właśnie tak moi klienci opisują wykonane przeze mnie zlecenie. Mam nadzieję, że i Ty będziesz mieć okazję wkrótce tak mnie opisać.

Moja misja

Własną działalność oraz markę Inspektor na budowie – Rafał Kujawa stworzyłem dla osób takich jak Ty. Efektem mojej pracy ma być wykrycie każdej, nawet najmniejszej usterki. Dla Ciebie oznacza to oszczędność – wszyscy wiemy, jakie szkody może spowodować np. niewykryty zawczasu przeciek.

Znam proces budowy od podstaw przez co dokładnie wiem w jakich miejscach podwykonawcy najczęściej popełniają błędy. Ta wiedza mi pozwala efektywnie realizować zlecenia, a Tobie daje gwarancję mieszkania bez usterek budowlanych.

Posiadam także uprawnienia budowlane (WKP/0317/OWOK/15) do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz jestem aktywnym członkiem WIELKOPOLSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA – dlatego masz pewność, że jestem profesjonalistą.

Często zadawane pytania

Ponieważ jestem w stanie wykryć wszystkie wady, które mogą zostać przeoczone przez osoby, niemające doświadczenia w branży budowlanej. Posiadam również specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu wykrywam także to, co jest niewidoczne gołym okiem. Wiele wad jest „ukrywanych” przed nowymi mieszkańcami.

– Odbiorami technicznymi domów i mieszkań na rynku pierwotnym (dokładnie analizuję stan domu/budynku, badam ukryte wady oraz zgodność konstrukcji z projektem budowlanym)
– Przeglądami technicznymi (pomagam oszacować potrzeby remontowe nieruchomości z rynku wtórnego, szacuję koszt, jaki poniesiesz po zakupie mieszkania/domu, badam wady ukryte. Pomagam także w negocjacjach ze sprzedającym)
– Badaniami termowizyjnymi oraz lokalizacją wycieków i awarii (badam nieruchomość pod kątem przecieków i stanu wilgotności, używając specjalistycznego sprzętu – dlatego też jestem w stanie wykryć nawet najmniejsze i niewidoczne przecieki, a także znaleźć przyczynę tych, które już zdążyły wyrządzić szkodę)

Tak – nawet po zakończeniu prac, na które się umówiliśmy, możesz na mnie liczyć. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania po zakończeniu naszej współpracy – śmiało dzwoń lub pisz.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Wiem też, że każdy klient ma trochę inne potrzeby, dlatego nie mam ustalonego cennika. Zależy mi, aby każda osoba, z którą współpracuję była zadowolona po zakończeniu prac. Dlatego też, zanim zaczniemy współpracę zajmę się badaniem potrzeb oraz zadam kilka pytań odnośnie nieruchomości, której dotyczy zlecenie. Dopiero potem przygotuję Ci indywidualną wycenę i zaproponuję dokładny zakres prac.

Możesz zadzwonić, skontaktować się przez formularz na stronie, napisać maila bądź umówić się na spotkanie – jak będzie Ci najwygodniej. Na maile oraz kontakty z formularza odpowiadam maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych, a jeżeli nie mogę odebrać połączenia, zawsze oddzwaniam. W swojej pracy chcę być skoncentrowany w 100%, dlatego podczas przeglądów, etc. wyciszam telefon. Wierzę, że to docenisz, gdy będziemy pracować nad Twoim zleceniem 😊

Telefon:

(+48) 517 381 209

Adres:

Grubsko 19, 64-300 Nowy Tomyśl