Odbiory techniczne domów i mieszkań w stanie deweloperskim

Odbiory techniczne domów i mieszkań w stanie deweloperskim

SERVICE OVERVIEW

Wiem, że zakup mieszkania czy domu jest bardzo poważną decyzją. Dla większości z nas wiąże się to z kilkudziesięcioletnią spłatą kredytu hipotecznego. Wiem też, z doświadczenia, że wiele osób, które inwestują w nieruchomość z rynku pierwotnego, uważa, że odbiór jest jedynie formalnością – wszak deweloper powinien o wszystko zadbać, a nasze nowe mieszkanie powinno być w stanie idealnym, prawda?
Niestety, często rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Ekipy budowlane popełniają błędy na niemalże wszystkich etapach budowy i starają się je ukryć, aby nie opóźniać terminów oddania inwestycji. Dlatego też, może okazać się, że np. będziemy płacić majątek za prąd z powodu braku odpowiedniej izolacji w budynku. A takich niespodzianek każdy chciałby uniknąć.

Dlatego też warto zainwestować w pomoc profesjonalistów. Taki wydatek, zestawiony z kosztem zakupu domu, wydaje się niemal niezauważalny a nierzadko pomaga zaoszczędzić duże kwoty dzięki wczesnemu wykryciu usterki czy niezgodności z projektem.